Přihlášení


E-mail Heslo


Registrační údaje


Jméno týmu Trenér nebo vedoucí E-mail Telefon

Všechny registrační položky jsou povinné. Pokud chcete přihlásit více týmů, tak proveďte registraci vícekrát.




Seznam turnajů


Termíny, na které se chcete přihlásit zatrhněte, vyplňte registrační údaje a klikněte na tlačítko Přihlásit.


Pokud máte již udělanou registraci a chcete ji měnit (přidávat další nebo rušit zadané turnaje) prosíme používejte odkaz v potvrzovacím e-mailu na změnu registrace. Děkujeme.


V případě jakéhokoliv problému nebo dotazů můžete volat 602 658 325.


Datum Název Ročník Místo Povrch Startovné Obsazenost
 
 
18.11.2017 Dopoledne 8:30-13:00 2007 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 3 / 6 - přihl. týmy

ČAFC Praha, FC Slovan Liberec, FK Kolín 2007

18.11.2017 Odpoledne 14:00-18:30 2007 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 1 / 6 - přihl. týmy

ČAFC Praha

18.11.2017 Dopoledne 8:30-13:00 2009 Odolená Voda TERAFLEX 1600,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

avia čakovice, FK Králův Dvůr, TJ KYJE PRAHA 14, TJ Slavia Radonice, TJ Slavia Radonice, Viktoria Vestec

18.11.2017 Odpoledne 14:00-18:30 2010 Odolená Voda TERAFLEX 1600,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

Dráčata Kbely, FK Říčany školička - Lvíčata, FK Říčany školička - Lvíčata, SK Zeleneč B, TJ AVIA Čakovice, Viktoria Vestec

19.11.2017 Dopoledne 8:30-13:00 2011 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

Fc Zličín, FD Jinočany, FK Baník Sokolov U7, FK Králův Dvůr, SK PETŘÍN PLZEŇ 2010, Test

19.11.2017 Odpoledne 14:00-18:30 2011 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 4 / 6 - přihl. týmy

Junior Chomutov, S.S.Ostrá, Sokol Stodůlky 2011, Test

19.11.2017 Dopoledne 8:30-13:00 2007 Odolená Voda TERAFLEX 1600,- Kč 5 / 6 - přihl. týmy

FK Brandys-Boleslav, FK Meteor Praha VIII (2008), SK Kladno roč.2008, SK Kladno roč.2008, TJ Březiněves

19.11.2017 Odpoledne 14:00-18:30 2008 Odolená Voda TERAFLEX 1600,- Kč 3 / 6 - přihl. týmy

FK METEOR PRAHA VIII, TJ Březiněves, TJ SK Satalice

25.11.2017 Dopoledne 8:30-13:00 2009 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FC Sellier & Bellot Vlašim, FK Dukla Jižní Město, FK Dukla Jižní Město, FK Radošovice mlp, SC Xaverov 2009, TJ.Liblice

25.11.2017 Odpoledne 14:00-18:30 2009 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FC Sellier & Bellot Vlašim, FC Zličín, FK BRANDÝS-BOLESLAV, SK Aritma 2009, SK Zeleneč, SOKOL DOLNÍ POČERNICE

25.11.2017 Dopoledne 8:30-13:00 2007 Zbuzany UMT 1800,- Kč 12 / 12 - přihl. týmy

FD Jinočany, Fk Admira Praha , Fk Admira Praha , SC Xaverov Horní Počernice, SC Xaverov Horní Počernice II, SK Ďáblice - modří, SK Kladno roč.2008, Sk Rapid Psary, Střeska Petr, TJ Blatná, TJ Březiněves, TJ Košutka Plzeň

25.11.2017 Odpoledne 14:00-18:30 2008 Zbuzany UMT 1800,- Kč 12 / 12 - přihl. týmy

FK Dukla Jižní Město, FK Dukla Jižní Město - červená, FK Králův Dvůr, FK Meteor Praha VIII, FK Újezd nad Lesy 2008, SK Aritma Praha, SK Rapid Psáry, Sokol Stodůlky, Spartak Kbely, TJ Březiněves, TJ SK Satalice, TJ Sokol Donlí Počernice

25.11.2017 Dopoledne 8:30-13:00 2011 Odolená Voda TERAFLEX 1600,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FABohemias Praha 1905, FK Pšovka Mělník, FK Říčany školička - Lvíčata, Fotbalový klub Meteor Praha VI, Neco FK, TJ AVIA Čakovice

25.11.2017 Odpoledne 14:00-18:30 2011 Odolená Voda TERAFLEX 1600,- Kč 1 / 6 - přihl. týmy

S.S.Ostrá

26.11.2017 Dopoledne 8:30-13:00 2007 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 2 / 6 - přihl. týmy

ČAFC Praha, SK ČECHIE SMÍCHOV SPR

26.11.2017 Odpoledne 14:00-18:30 2007 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 7 / 6 - přihl. týmy

1.FC Barrandov I., 1.FC Barrandov II., 1.FC Barrandov II., AFK Slavoj Podolí Praha, ČAFC Praha, TJ SKK Hovorčovice, TJ Sokol Donlí Počernice

26.11.2017 Odpoledne 14:00-18:30 2010 Zbuzany UMT 1800,- Kč 12 / 12 - přihl. týmy

FC Viktoria Plzeň U7, FC Viktoria Plzeň U7, FK Baník Sokolov U7, FK Dukla JM 2010, FK Dukla JM 2010, FK Králův Dvůr, FK Radošovice mlp, SK ARITMA PRAHA, SK PETŘÍN PLZEŇ 2010, Sokol Stodůlky, Sokol Stodůlky, Viktoria Vestec

26.11.2017 dopoledne 8:30-13:00 2009 Zbuzany UMT 1800,- Kč 12 / 12 - přihl. týmy

FC Slavia Karlovy Vary, FC Slovan Liberec, FC Zličín, FK Admira Praha, FK Baník Sokolov a.s., FK Čechie Kralupy, FK Jinočany, SK Aritma 2009, SK Olympie Dolní Břežany, Sokol Stodůlky B, Sokol Stodůlky B, Viktoria Vestec

02.12.2017 Dopoledne 8:30-13:00 2008 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FK Dukla Jižní Město, FK Meteor Praha VIII, SK Rapid Psáry, Spartak Kbely, TJ SK Satalice, TJ Sokol Donlí Počernice

02.12.2017 Odpoledne 14:00-18:30 2008 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FK Dukla Jižní Město, FK Viktoria Žižkov, SC Xaverov 2009, SK Aritma Praha, Sokol Stodůlky, TJ Sokol Donlí Počernice

02.12.2017 Dopoledne 8:30-13:00 2010 Odolená Voda TERAFLEX 1600,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

Dráčata Kbely, FK Králův Dvůr, FK Neratovice, FK Pšovka Mělník, TJ AVIA Čakovice, TJ Březiněves

02.12.2017 Odpoledne 14:00-18:30 2010 Odolená Voda TERAFLEX 1600,- Kč 3 / 6 - přihl. týmy

FC Mělník, SK ARITMA PRAHA, SK Zeleneč B

03.12.2017 Dopoledne 8:30-13:00 2011 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FD Jinočany, FK KOHOUTI Rokycany, FK Králův Dvůr, Neco FK, SK PETŘÍN PLZEŇ 2010, TJ AVIA Čakovice

03.12.2017 Odpoledne 14:00-18:30 2011 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 3 / 6 - přihl. týmy

Fotbalový klub Meteor Praha VI, Sokol Stodůlky 2011, TJ Slavia Radonice

03.12.2017 Dopoledne 8:30-13:00 2007 Ovčín UMT 1900,- Kč 2 / 6 - přihl. týmy

ČAFC Praha, TJ SKK Hovorčovice

03.12.2017 Odpoledne 14:00-18:30 2007 Ovčín UMT 1900,- Kč 4 / 6 - přihl. týmy

1.FC Barrandov I., 1.FC Barrandov II., 1.FC Barrandov II., ČAFC Praha

03.12.2017 Dopoledne 8:30-13:00 2009 Odolená Voda TERAFLEX 1600,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

avia čakovice, FK Kolín, FK Meteor Praha VIII, FK Neratovice, S.S.Ostrá, TJ Slavia Radonice

03.12.2017 Odpoledne 14:00-18:30 2009 Odolená Voda TERAFLEX 1600,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FC Mělník, FK Bohemia Poděbrady, FK BRANDÝS-BOLESLAV, FK Čechie Kralupy, SK Aritma 2009, SK Ďáblice

09.12.2017 dopoledne 8:30-13:00 2009 Zbuzany UMT 1800,- Kč 12 / 12 - přihl. týmy

FC Slovan Liberec, FK Baník Sokolov a.s., FK Jinočany, FK Králův Dvůr, FK Řeporyje - Praha 5, SC Xaverov 2009, SK Zeleneč, Sokol Stodůlky B, Sokol Stodůlky B, TJ Pátek, TJ.Liblice, Viktoria Vestec

09.12.2017 Odpoledne 14:00-18:30 2008 Zbuzany UMT 1800,- Kč 12 / 12 - přihl. týmy

FK Dukla Jižní Město, FK Dukla Jižní Město - červená, FK Králův Dvůr, FK METEOR PRAHA VIII, SK Aritma Praha, SK Ďáblice, SK Ďáblice, SK Olympie Dolní Břežany, SK Rapid Psáry, Sokol Stodůlky, TJ Březiněves, TJ Sokol Donlí Počernice

09.12.2017 Dopoledne 8:30-13:00 2007 Odolená Voda TERAFLEX 1600,- Kč 1 / 6 - přihl. týmy

FK Brandys-Boleslav

10.12.2017 Dopoledne 8:30-13:00 2009 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FC Sellier & Bellot Vlašim, FK Admira Praha, FK Dukla Jižní Město, FK Dukla Jižní Město, FK Meteor Praha VIII, Viktorka Žižkov

10.12.2017 Odpoledne 14:00-18:30 2009 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

Dobřichovice, FC Sellier & Bellot Vlašim, FK Admira Praha, FK BRANDÝS-BOLESLAV, FK Meteor Praha VIII, SK Rapid Psáry

10.12.2017 dopoledne 8:30-13:00 2007 Zbuzany UMT 1800,- Kč 12 / 12 - přihl. týmy

AFK Slavoj Podolí Praha, FD Jinočany, Fk Admira Praha , Fk Admira Praha , FK Lety/Futsal Dobřichovice, FK Meteor Praha VIII (2008), SK Benešov 2008, Sk Rapid Psary, TJ Blatná, TJ Březiněves, TJ Sokol Donlí Počernice, TJ Sokol Stodůlky

10.12.2017 Odpoledne 14:00-18:30 2010 Zbuzany UMT 1800,- Kč 12 / 12 - přihl. týmy

FC Viktoria Plzeň U7, FC Viktoria Plzeň U7, FK Baník Sokolov U7, FK Dukla JM 2010, FK Dukla JM 2010, SC Xaverov, SK ARITMA PRAHA, SK Olympie Dolní Břežany, SK PETŘÍN PLZEŇ 2010, Sokol Stodůlky, Sokol Stodůlky, Viktoria Vestec

10.12.2017 Dopoledne 8:30-13:00 2008 Ovčín UMT 1900,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

AFK Slavoj Podolí , FC Mělník, FK Baník Sokolov U7, FK Viktoria Žižkov, Sokol Stodůlky, TJ SK Satalice

10.12.2017 Odpoledne 14:00-18:30 2008 Ovčín UMT 1900,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FK Brandys-Boleslav, FK Brandys-Boleslav, FK Viktoria Žižkov, SC Xaverov Horní Počernice, Tempodraci , Temposauři

06.01.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2010 Odolená Voda TERAFLEX 1600,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

Dráčata Kbely, FC Mělník, FK Neratovice, SK Zeleneč B, TJ AVIA Čakovice, TJ Březiněves

06.01.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2007 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 1 / 6 - přihl. týmy

ČAFC Praha

06.01.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2007 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 3 / 6 - přihl. týmy

AFK Slavoj Podolí Praha, ČAFC Praha, TJ Sokol Donlí Počernice

07.01.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2008 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FK Dukla Jižní Město, FK Viktoria Žižkov, SC Xaverov 2009, SK Aritma Praha, TJ SK Satalice, TJ Sokol Donlí Počernice

07.01.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2008 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FK Baník Sokolov U7, FK Dukla Jižní Město, FK Viktoria Žižkov, Tempodraci , Temposauři, TJ Sokol Donlí Počernice

07.01.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2009 Ovčín UMT 1900,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

avia čakovice, FC Sellier & Bellot Vlašim, FC Zličín, FK Dukla Jižní Město, FK Dukla Jižní Město, SC Xaverov 2009

07.01.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2009 Ovčín UMT 1900,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FC Sellier & Bellot Vlašim, FC Slovan Liberec, FC Zličín, SK Zeleneč, SOKOL DOLNÍ POČERNICE, Spartak Kbely

13.01.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2008 Odolená Voda TERAFLEX 1600,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FK Brandys-Boleslav, FK Brandys-Boleslav, FK Králův Dvůr, FK Meteor Praha VIII, FK Újezd nad Lesy 2008, Spartak Kbely

13.01.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2008 Odolená Voda TERAFLEX 1600,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

Čechie Kralupy, FC Zličín, FK Čáslav, FK METEOR PRAHA VIII, TJ AERO Odolena Voda, TJ Pátek

13.01.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2009 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FK Dukla Jižní Město, FK Dukla Jižní Město, FK Radošovice mlp, FK Řeporyje - Praha 5, SK Zeleneč, TJ Slavia Radonice

13.01.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2009 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FK Bohemia Poděbrady, FK Bohemia Poděbrady, FK BRANDÝS-BOLESLAV, SK Čechie Uhříněves, SK Hostivař ročník 2009, SK Slavia Jesenice

13.01.2018 dopoledne 8:30-13:00 2010 Zbuzany UMT 1800,- Kč 8 / 12 - přihl. týmy

FC Zličín, FK Baník Sokolov U7, FK Králův Dvůr, SC Xaverov, SK PETŘÍN PLZEŇ 2010, Sokol Stodůlky, Sokol Stodůlky, Viktoria Vestec

13.01.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2007 Zbuzany UMT 1800,- Kč 4 / 12 - přihl. týmy

FAJN Vestec, TJ Blatná, TJ SKK Hovorčovice, TJ Slavoj Suchdol

14.01.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2007 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 3 / 6 - přihl. týmy

FD Jinočany, FK Kolín 2007, FK Pšovka Mělník

14.01.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2007 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 5 / 6 - přihl. týmy

1.FC Barrandov I., 1.FC Barrandov II., 1.FC Barrandov II., AFK Slavoj Podolí Praha, TJ Sokol Donlí Počernice

14.01.2018 dopoledne 8:30-13:00 2008 Zbuzany UMT 1800,- Kč 12 / 12 - přihl. týmy

1. FC Karlovy Vary - mládež, FK Dukla Jižní Město, FK Dukla Jižní Město - červená, FK Viktoria Žižkov, SK Aritma Praha, SK Ďáblice, SK Ďáblice, SK Olympie Dolní Břežany, SK Rapid Psáry, Sokol Stodůlky, Spartak Kbely, TJ SK Satalice

14.01.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2009 Zbuzany UMT 1800,- Kč 12 / 12 - přihl. týmy

Dobřichovice, FC Slavia Karlovy Vary, FC Slovan Liberec, FC Zličín, FK Jinočany, FK Králův Dvůr, SK Aritma 2009, SK Ďáblice, SK Hostivař ročník 2009, Sokol Stodůlky B, Sokol Stodůlky B, Viktoria Vestec

14.01.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2010 Ovčín UMT 1900,- Kč 3 / 6 - přihl. týmy

FK Dukla JM 2010, FK Radošovice mlp, SK ARITMA PRAHA

14.01.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2010 Ovčín UMT 1900,- Kč 2 / 6 - přihl. týmy

FK Dukla JM 2010, SK ARITMA PRAHA

20.01.2018 Turnaj Odolená Voda 8:30-18:30 2010 Odolena Voda TERAFLEX 1600,- Kč 2 / 6 - přihl. týmy

FC Mělník, TJ Březiněves

20.01.2018 dopoledne 8:30-13:00 2010 Zbuzany UMT 1800,- Kč 8 / 12 - přihl. týmy

FC Zličín, FK Říčany školička - Lvíčata, FK Říčany školička - Lvíčata, SC Xaverov, SK Čechie Uhříněves, SK Olympie Dolní Břežany, Sokol Stodůlky, Sokol Stodůlky

20.01.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2007 Zbuzany UMT 1800,- Kč 8 / 12 - přihl. týmy

AFK Slavoj Podolí Praha, FK Slavoj Vyšehrad, SK ČECHIE SMÍCHOV SPR, Sk Rapid Psary, TJ Košutka Plzeň, TJ SKK Hovorčovice, TJ Slavoj Suchdol, TJ Sokol Donlí Počernice

21.01.2018 dopoledne 8:30-13:00 2008 Zbuzany UMT 1800,- Kč 10 / 12 - přihl. týmy

FK Brandys-Boleslav, FK Kolín, FK Viktoria Žižkov, SC Xaverov Horní Počernice, SC Xaverov Horní Počernice II, SK Aritma Praha, SK Petřín Plzeň 08, Sokol Stodůlky, Štěchovice, TJ Slavoj Suchdol

21.01.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2009 Zbuzany UMT 1800,- Kč 12 / 12 - přihl. týmy

FC Sellier & Bellot Vlašim, FC Zličín, FK Admira Praha, FK Dukla Jižní Město, FK Dukla Jižní Město, FK Řeporyje - Praha 5, Junior Chomutov, SK Olympie Dolní Břežany, SK Rapid Psáry, Sokol Stodůlky B, Sokol Stodůlky B, TJ Pátek

21.01.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2007 Ovčín UMT 1900,- Kč 3 / 6 - přihl. týmy

1.FC Barrandov I., 1.FC Barrandov II., 1.FC Barrandov II.

21.01.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2007 Ovčín UMT 1900,- Kč 1 / 6 - přihl. týmy

SK Ďáblice - modří

21.01.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2011 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 5 / 6 - přihl. týmy

FK Neratovice-Byškovice, FK Pšovka Mělník, FK Říčany školička - Lvíčata, Fotbalový klub Meteor Praha VI, Sokol Stodůlky 2011

21.01.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2011 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FD Jinočany, FK Baník Sokolov U7, FK Králův Dvůr, SK PETŘÍN PLZEŇ 2010, TJ AVIA Čakovice, TJ Slavia Radonice

27.01.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2007 Odolená Voda TERAFLEX 1600,- Kč 1 / 6 - přihl. týmy

TJ AERO Odolena Voda

27.01.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2007 Odolená Voda TERAFLEX 1600,- Kč 1 / 6 - přihl. týmy

TJ Pátek

28.01.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2009 Odolená Voda TERAFLEX 1600,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

avia čakovice, FK Admira Praha, FK Meteor Praha VIII, FK Neratovice, S.S.Ostrá, TJ Slavia Radonice

28.01.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2009 Odolená Voda TERAFLEX 1600,- Kč 5 / 6 - přihl. týmy

FC Mělník, FK BRANDÝS-BOLESLAV, FK Čechie Kralupy, SK Hostivař ročník 2009, Spartak Kbely

28.01.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2008 Ovčín UMT 1900,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FC Zličín, FK Dukla Jižní Město, FK METEOR PRAHA VIII, FK Viktoria Žižkov, SK Čechie Uhříněves, TJ SK Satalice

28.01.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2008 Ovčín UMT 1900,- Kč 5 / 6 - přihl. týmy

AFK Slavoj Podolí , FC Mělník, FK Dukla Jižní Město, FK Viktoria Žižkov, SK Benešov 2008

28.01.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2010 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 4 / 6 - přihl. týmy

FC Zličín, FK Dukla JM 2010, FK Radošovice mlp, SK PETŘÍN PLZEŇ 2010

28.01.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2010 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

03.02.2018 dopoledne 8:30-13:00 2007 Zbuzany UMT 1800,- Kč 6 / 12 - přihl. týmy

Bohemians Praha 1905, FC Slovan Liberec, FK Pšovka Mělník, FK Slavoj Vyšehrad, SK Ďáblice - modří, SK Petřín PLZEŇ

03.02.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2008 Zbuzany UMT 1800,- Kč 12 / 12 - přihl. týmy

1. FC Karlovy Vary - mládež, FK Dukla Jižní Město, FK Dukla Jižní Město - červená, FK Králův Dvůr, FK Viktoria Žižkov, SK Aritma Praha, SK Ďáblice, SK Ďáblice, SK Olympie Dolní Břežany, SK Rapid Psáry, Sokol Stodůlky, TJ Sokol Donlí Počernice

04.02.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2009 Ovčín UMT 1900,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FC Sellier & Bellot Vlašim, FK Admira Praha, FK Dukla Jižní Město, FK Dukla Jižní Město, FK Radošovice mlp, SK Aritma 2009

04.02.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2009 Ovčín UMT 1900,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FC Sellier & Bellot Vlašim, FK Kolín, S.S.Ostrá, SK Aritma 2009, SK Zeleneč, SOKOL DOLNÍ POČERNICE

04.02.2018 dopoledne 8:30-13:00 2010 Zbuzany UMT 1800,- Kč 7 / 12 - přihl. týmy

FC Zličín, FK Králův Dvůr, FK Mladá Boleslav, FK Pšovka Mělník, SK ARITMA PRAHA, SK PETŘÍN PLZEŇ 2010, TJ AVIA Čakovice

04.02.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2011 Zbuzany UMT 1800,- Kč 7 / 12 - přihl. týmy

Fc Zličín, FK Baník Sokolov U7, FK KOHOUTI Rokycany, Fotbalový klub Meteor Praha VI, Junior Chomutov, S.S.Ostrá, TJ Slavia Radonice

10.02.2018 dopoledne 8:30-13:00 2009 Zbuzany UMT 1800,- Kč 12 / 12 - přihl. týmy

FC Zličín, FK Čechie Kralupy, FK Dukla Jižní Město, FK Dukla Jižní Město, FK Jinočany, FK Králův Dvůr, FK Meteor Praha VIII, SK Olympie Dolní Břežany, SK Rapid Psáry, Sokol Stodůlky B, Sokol Stodůlky B, TJ.Liblice

10.02.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2010 Zbuzany UMT 1800,- Kč 4 / 12 - přihl. týmy

FC Viktoria Plzeň U7, FC Viktoria Plzeň U7, FC Zličín, SK Olympie Dolní Břežany

11.02.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2011 Ovčín UMT 1900,- Kč 3 / 6 - přihl. týmy

FK Králův Dvůr, SK PETŘÍN PLZEŇ 2010, TJ AVIA Čakovice

11.02.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2011 Ovčín UMT 1900,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

11.02.2018 dopoledne 8:30-13:00 2008 Zbuzany UMT 1800,- Kč 12 / 12 - přihl. týmy

FK Baník Sokolov U7, FK Brandys-Boleslav, FK Kolín, FK METEOR PRAHA VIII, FK Viktoria Žižkov, SC Xaverov 2009, SK Aritma Praha, SK Světice, Sokol Stodůlky, Spartak Kbely, TJ SK Satalice, TJ Sokol Donlí Počernice

11.02.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2007 Zbuzany UMT 1800,- Kč 6 / 12 - přihl. týmy

AFK Slavoj Podolí Praha, FK Brandys-Boleslav, SK Petřín PLZEŇ, TJ Blatná, TJ Košutka Plzeň, TJ Sokol Donlí Počernice

17.02.2018 dopoledne 8:30-13:00 2007 Zbuzany UMT 1800,- Kč 3 / 12 - přihl. týmy

FD Jinočany, FK Meteor Praha VIII (2008), TJ Sokol Stodůlky

17.02.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2010 Zbuzany UMT 1800,- Kč 8 / 12 - přihl. týmy

FC Viktoria Plzeň U7, FC Viktoria Plzeň U7, FC Zličín, FK Baník Sokolov U7, SC Xaverov, Sokol Stodůlky, Sokol Stodůlky, Viktoria Vestec

18.02.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2007 Ovčín UMT 1900,- Kč 2 / 6 - přihl. týmy

ČAFC Praha, FAJN Vestec

18.02.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2007 Ovčín UMT 1900,- Kč 4 / 6 - přihl. týmy

1.FC Barrandov I., 1.FC Barrandov II., 1.FC Barrandov II., ČAFC Praha

18.02.2018 dopoledne 8:30-13:00 2009 Zbuzany UMT 1800,- Kč 12 / 12 - přihl. týmy

FC Sellier & Bellot Vlašim, FC Zličín, FK Admira Praha, FK Baník Sokolov a.s., FK Dukla Jižní Město, FK Dukla Jižní Město, FK Jinočany, FK Řeporyje - Praha 5, Junior Chomutov, Sokol Stodůlky B, Sokol Stodůlky B, Viktoria Vestec

18.02.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2008 Zbuzany UMT 1800,- Kč 12 / 12 - přihl. týmy

FC Sellier & Bellot Vlašim, FK Dukla Jižní Město, FK Dukla Jižní Město - červená, FK Meteor Praha VIII, SK Aritma Praha, SK Benešov 2008, SK Rapid Psáry, Sokol Stodůlky, Spartak Kbely, Tempodraci , Temposauři, TJ Sokol Donlí Počernice

18.02.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2010 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 1 / 6 - přihl. týmy

Dráčata Kbely

18.02.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2010 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

24.02.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2010 Odolená Voda TERAFLEX 1600,- Kč 1 / 6 - přihl. týmy

TJ AVIA Čakovice

24.02.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2010 Odolená Voda TERAFLEX 1600,- Kč 1 / 6 - přihl. týmy

FK Neratovice

24.02.2018 dopoledne 8:30-13:00 2008 Zbuzany UMT 1800,- Kč 12 / 12 - přihl. týmy

1. FC Karlovy Vary - mládež, AFK Slavoj Podolí , FC Zličín, FK Kolín, SC Xaverov 2009, SK Aritma Praha, SK Čechie Uhříněves, Sokol Stodůlky, Tempodraci , Temposauři, TJ Slavoj Suchdol, TJ Sokol Donlí Počernice

24.02.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2007 Zbuzany UMT 1800,- Kč 4 / 12 - přihl. týmy

1.FC Barrandov I., 1.FC Barrandov II., 1.FC Barrandov II., TJ Slavoj Suchdol

25.02.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2008 Ovčín UMT 1900,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FK Dukla Jižní Město, FK Viktoria Žižkov, SC Xaverov Horní Počernice, SC Xaverov Horní Počernice II, SK Hostivař ročník 2009, TJ SK Satalice

25.02.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2008 Ovčín UMT 1900,- Kč 4 / 6 - přihl. týmy

FK Dukla Jižní Město, FK Viktoria Žižkov, Tempodraci , Temposauři

25.02.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2011 Odolená Voda TERAFLEX 1600,- Kč 3 / 6 - přihl. týmy

Fotbalový klub Meteor Praha VI, TJ AVIA Čakovice, TJ Slavia Radonice

25.02.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2011 Odolená Voda TERAFLEX 1600,- Kč 1 / 6 - přihl. týmy

Junior Chomutov

25.02.2018 dopoledne 8:30-13:00 2010 Zbuzany UMT 1800,- Kč 12 / 12 - přihl. týmy

FC Zličín, FK Dukla JM 2010, FK Mladá Boleslav, FK Říčany školička - Lvíčata, FK Říčany školička - Lvíčata, SC Xaverov, SK ARITMA PRAHA, SK Čechie Uhříněves, SK PETŘÍN PLZEŇ 2010, Sokol Stodůlky, Sokol Stodůlky, Viktoria Vestec

25.02.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2009 Zbuzany UMT 1800,- Kč 12 / 12 - přihl. týmy

Dobřichovice, FC Sellier & Bellot Vlašim, FC Slavia Karlovy Vary, FC Slovan Liberec, FC Zličín, FK Bohemia Poděbrady, SK Ďáblice, SK Hostivař ročník 2009, Sokol Stodůlky B, Sokol Stodůlky B, TJ Pátek, Viktoria Vestec

25.02.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2007 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 3 / 6 - přihl. týmy

ČAFC Praha, SK Ďáblice - modří, TJ SKK Hovorčovice

25.02.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2007 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 3 / 6 - přihl. týmy

AFK Slavoj Podolí Praha, ČAFC Praha, TJ Sokol Donlí Počernice

03.03.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2011 Odolená Voda TERAFLEX 1600,- Kč 1 / 6 - přihl. týmy

TJ AVIA Čakovice

03.03.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2007 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 4 / 6 - přihl. týmy

ČAFC Praha, FD Jinočany, SK Ďáblice - modří, TJ SKK Hovorčovice

03.03.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2007 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

1.FC Barrandov I., 1.FC Barrandov II., 1.FC Barrandov II., AFK Slavoj Podolí Praha, ČAFC Praha, TJ Sokol Donlí Počernice

04.03.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2009 Ovčín UMT 1900,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FC Sellier & Bellot Vlašim, FC Zličín, FK Dukla Jižní Město, FK Dukla Jižní Město, FK Radošovice mlp, TJ.Liblice

04.03.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2009 Ovčín UMT 1900,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FC Sellier & Bellot Vlašim, FC Zličín, FK Bohemia Poděbrady, SK Aritma 2009, SK Zeleneč, SOKOL DOLNÍ POČERNICE

04.03.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2010 Odolená Voda TERAFLEX 1600,- Kč 1 / 6 - přihl. týmy

Dráčata Kbely

04.03.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2010 Odolená Voda TERAFLEX 1600,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

04.03.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2008 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FK Dukla Jižní Město, FK METEOR PRAHA VIII, FK Viktoria Žižkov, SC Xaverov 2009, SK Aritma Praha, TJ Sokol Donlí Počernice

04.03.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2008 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

AFK Slavoj Podolí , FK Baník Sokolov U7, FK Dukla Jižní Město, FK Viktoria Žižkov, Temposauři, TJ Sokol Donlí Počernice

10.03.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2007 Odolená Voda TERAFLEX 1600,- Kč 4 / 6 - přihl. týmy

FK Brandys-Boleslav, FK Meteor Praha VIII (2008), TJ AERO Odolena Voda, TJ Pátek

10.03.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2008 Odolená Voda TERAFLEX 1600,- Kč 5 / 6 - přihl. týmy

FC Zličín, FK METEOR PRAHA VIII, SK Čechie Uhříněves, Tempodraci , Temposauři

10.03.2018 dopoledne 8:30-13:00 2010 Zbuzany UMT 1800,- Kč 7 / 12 - přihl. týmy

FC Viktoria Plzeň U7, FC Zličín, FK Baník Sokolov U7, SK Olympie Dolní Břežany, SK PETŘÍN PLZEŇ 2010, Sokol Stodůlky, Sokol Stodůlky

10.03.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2009 Zbuzany UMT 1800,- Kč 12 / 12 - přihl. týmy

FC Sellier & Bellot Vlašim, FC Viktoria Plzeň U7, FC Zličín, FK Baník Sokolov a.s., FK Dukla Jižní Město, FK Dukla Jižní Město, FK Jinočany, FK Meteor Praha VIII, SK Olympie Dolní Břežany, SK Rapid Psáry, Sokol Stodůlky B, Sokol Stodůlky B

11.03.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2010 Ovčín UMT 1900,- Kč 3 / 6 - přihl. týmy

FK Radošovice mlp, SK ARITMA PRAHA, TJ AVIA Čakovice

11.03.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2010 Ovčín UMT 1900,- Kč 1 / 6 - přihl. týmy

SK ARITMA PRAHA

11.03.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2009 Odolená Voda TERAFLEX 1600,- Kč 4 / 6 - přihl. týmy

avia čakovice, Spartak Kbely, TJ Slavia Radonice, TJ Slavia Radonice

11.03.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2009 Odolená Voda TERAFLEX 1600,- Kč 1 / 6 - přihl. týmy

FK BRANDÝS-BOLESLAV

11.03.2018 dopoledne 8:30-13:00 2008 Zbuzany UMT 1800,- Kč 12 / 12 - přihl. týmy

FC Mělník, FK Dukla Jižní Město, FK Dukla Jižní Město - červená, FK Meteor Praha VIII, SK Aritma Praha, SK Ďáblice, SK Ďáblice, SK Olympie Dolní Břežany, SK Rapid Psáry, Sokol Stodůlky, Spartak Kbely, TJ Sokol Donlí Počernice

11.03.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2007 Zbuzany UMT 1800,- Kč 6 / 12 - přihl. týmy

1.FC Barrandov I., 1.FC Barrandov II., 1.FC Barrandov II., FAJN Vestec, TJ Košutka Plzeň, TJ Sokol Donlí Počernice

11.03.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2011 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FD Jinočany, FK Baník Sokolov U7, Fotbalový klub Meteor Praha VI, SK PETŘÍN PLZEŇ 2010, TJ SKK Hovorčovice, TJ Slavia Radonice

11.03.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2011 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 1 / 6 - přihl. týmy

Sokol Stodůlky 2011

19.11.2017 Dopoledne 8:30-13:00 2011 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

Fc Zličín, FD Jinočany, FK Baník Sokolov U7, FK Králův Dvůr, SK PETŘÍN PLZEŇ 2010, Test

19.11.2017 Odpoledne 14:00-18:30 2011 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 4 / 6 - přihl. týmy

Junior Chomutov, S.S.Ostrá, Sokol Stodůlky 2011, Test

25.11.2017 Dopoledne 8:30-13:00 2011 Odolená Voda TERAFLEX 1600,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FABohemias Praha 1905, FK Pšovka Mělník, FK Říčany školička - Lvíčata, Fotbalový klub Meteor Praha VI, Neco FK, TJ AVIA Čakovice

25.11.2017 Odpoledne 14:00-18:30 2011 Odolená Voda TERAFLEX 1600,- Kč 1 / 6 - přihl. týmy

S.S.Ostrá

03.12.2017 Dopoledne 8:30-13:00 2011 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FD Jinočany, FK KOHOUTI Rokycany, FK Králův Dvůr, Neco FK, SK PETŘÍN PLZEŇ 2010, TJ AVIA Čakovice

03.12.2017 Odpoledne 14:00-18:30 2011 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 3 / 6 - přihl. týmy

Fotbalový klub Meteor Praha VI, Sokol Stodůlky 2011, TJ Slavia Radonice

21.01.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2011 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FD Jinočany, FK Baník Sokolov U7, FK Králův Dvůr, SK PETŘÍN PLZEŇ 2010, TJ AVIA Čakovice, TJ Slavia Radonice

21.01.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2011 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 5 / 6 - přihl. týmy

FK Neratovice-Byškovice, FK Pšovka Mělník, FK Říčany školička - Lvíčata, Fotbalový klub Meteor Praha VI, Sokol Stodůlky 2011

04.02.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2011 Zbuzany UMT 1800,- Kč 7 / 12 - přihl. týmy

Fc Zličín, FK Baník Sokolov U7, FK KOHOUTI Rokycany, Fotbalový klub Meteor Praha VI, Junior Chomutov, S.S.Ostrá, TJ Slavia Radonice

11.02.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2011 Ovčín UMT 1900,- Kč 3 / 6 - přihl. týmy

FK Králův Dvůr, SK PETŘÍN PLZEŇ 2010, TJ AVIA Čakovice

11.02.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2011 Ovčín UMT 1900,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

25.02.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2011 Odolená Voda TERAFLEX 1600,- Kč 3 / 6 - přihl. týmy

Fotbalový klub Meteor Praha VI, TJ AVIA Čakovice, TJ Slavia Radonice

25.02.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2011 Odolená Voda TERAFLEX 1600,- Kč 1 / 6 - přihl. týmy

Junior Chomutov

03.03.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2011 Odolená Voda TERAFLEX 1600,- Kč 1 / 6 - přihl. týmy

TJ AVIA Čakovice

11.03.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2011 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FD Jinočany, FK Baník Sokolov U7, Fotbalový klub Meteor Praha VI, SK PETŘÍN PLZEŇ 2010, TJ SKK Hovorčovice, TJ Slavia Radonice

11.03.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2011 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 1 / 6 - přihl. týmy

Sokol Stodůlky 2011

18.11.2017 Odpoledne 14:00-18:30 2010 Odolená Voda TERAFLEX 1600,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

Dráčata Kbely, FK Říčany školička - Lvíčata, FK Říčany školička - Lvíčata, SK Zeleneč B, TJ AVIA Čakovice, Viktoria Vestec

26.11.2017 Odpoledne 14:00-18:30 2010 Zbuzany UMT 1800,- Kč 12 / 12 - přihl. týmy

FC Viktoria Plzeň U7, FC Viktoria Plzeň U7, FK Baník Sokolov U7, FK Dukla JM 2010, FK Dukla JM 2010, FK Králův Dvůr, FK Radošovice mlp, SK ARITMA PRAHA, SK PETŘÍN PLZEŇ 2010, Sokol Stodůlky, Sokol Stodůlky, Viktoria Vestec

02.12.2017 Dopoledne 8:30-13:00 2010 Odolená Voda TERAFLEX 1600,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

Dráčata Kbely, FK Králův Dvůr, FK Neratovice, FK Pšovka Mělník, TJ AVIA Čakovice, TJ Březiněves

02.12.2017 Odpoledne 14:00-18:30 2010 Odolená Voda TERAFLEX 1600,- Kč 3 / 6 - přihl. týmy

FC Mělník, SK ARITMA PRAHA, SK Zeleneč B

10.12.2017 Odpoledne 14:00-18:30 2010 Zbuzany UMT 1800,- Kč 12 / 12 - přihl. týmy

FC Viktoria Plzeň U7, FC Viktoria Plzeň U7, FK Baník Sokolov U7, FK Dukla JM 2010, FK Dukla JM 2010, SC Xaverov, SK ARITMA PRAHA, SK Olympie Dolní Břežany, SK PETŘÍN PLZEŇ 2010, Sokol Stodůlky, Sokol Stodůlky, Viktoria Vestec

06.01.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2010 Odolená Voda TERAFLEX 1600,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

Dráčata Kbely, FC Mělník, FK Neratovice, SK Zeleneč B, TJ AVIA Čakovice, TJ Březiněves

13.01.2018 dopoledne 8:30-13:00 2010 Zbuzany UMT 1800,- Kč 8 / 12 - přihl. týmy

FC Zličín, FK Baník Sokolov U7, FK Králův Dvůr, SC Xaverov, SK PETŘÍN PLZEŇ 2010, Sokol Stodůlky, Sokol Stodůlky, Viktoria Vestec

14.01.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2010 Ovčín UMT 1900,- Kč 3 / 6 - přihl. týmy

FK Dukla JM 2010, FK Radošovice mlp, SK ARITMA PRAHA

14.01.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2010 Ovčín UMT 1900,- Kč 2 / 6 - přihl. týmy

FK Dukla JM 2010, SK ARITMA PRAHA

20.01.2018 dopoledne 8:30-13:00 2010 Zbuzany UMT 1800,- Kč 8 / 12 - přihl. týmy

FC Zličín, FK Říčany školička - Lvíčata, FK Říčany školička - Lvíčata, SC Xaverov, SK Čechie Uhříněves, SK Olympie Dolní Břežany, Sokol Stodůlky, Sokol Stodůlky

20.01.2018 Turnaj Odolená Voda 8:30-18:30 2010 Odolena Voda TERAFLEX 1600,- Kč 2 / 6 - přihl. týmy

FC Mělník, TJ Březiněves

28.01.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2010 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 4 / 6 - přihl. týmy

FC Zličín, FK Dukla JM 2010, FK Radošovice mlp, SK PETŘÍN PLZEŇ 2010

28.01.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2010 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

04.02.2018 dopoledne 8:30-13:00 2010 Zbuzany UMT 1800,- Kč 7 / 12 - přihl. týmy

FC Zličín, FK Králův Dvůr, FK Mladá Boleslav, FK Pšovka Mělník, SK ARITMA PRAHA, SK PETŘÍN PLZEŇ 2010, TJ AVIA Čakovice

10.02.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2010 Zbuzany UMT 1800,- Kč 4 / 12 - přihl. týmy

FC Viktoria Plzeň U7, FC Viktoria Plzeň U7, FC Zličín, SK Olympie Dolní Břežany

17.02.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2010 Zbuzany UMT 1800,- Kč 8 / 12 - přihl. týmy

FC Viktoria Plzeň U7, FC Viktoria Plzeň U7, FC Zličín, FK Baník Sokolov U7, SC Xaverov, Sokol Stodůlky, Sokol Stodůlky, Viktoria Vestec

18.02.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2010 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 1 / 6 - přihl. týmy

Dráčata Kbely

18.02.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2010 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

24.02.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2010 Odolená Voda TERAFLEX 1600,- Kč 1 / 6 - přihl. týmy

TJ AVIA Čakovice

24.02.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2010 Odolená Voda TERAFLEX 1600,- Kč 1 / 6 - přihl. týmy

FK Neratovice

25.02.2018 dopoledne 8:30-13:00 2010 Zbuzany UMT 1800,- Kč 12 / 12 - přihl. týmy

FC Zličín, FK Dukla JM 2010, FK Mladá Boleslav, FK Říčany školička - Lvíčata, FK Říčany školička - Lvíčata, SC Xaverov, SK ARITMA PRAHA, SK Čechie Uhříněves, SK PETŘÍN PLZEŇ 2010, Sokol Stodůlky, Sokol Stodůlky, Viktoria Vestec

04.03.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2010 Odolená Voda TERAFLEX 1600,- Kč 1 / 6 - přihl. týmy

Dráčata Kbely

04.03.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2010 Odolená Voda TERAFLEX 1600,- Kč 0 / 6 - přihl. týmy

10.03.2018 dopoledne 8:30-13:00 2010 Zbuzany UMT 1800,- Kč 7 / 12 - přihl. týmy

FC Viktoria Plzeň U7, FC Zličín, FK Baník Sokolov U7, SK Olympie Dolní Břežany, SK PETŘÍN PLZEŇ 2010, Sokol Stodůlky, Sokol Stodůlky

11.03.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2010 Ovčín UMT 1900,- Kč 3 / 6 - přihl. týmy

FK Radošovice mlp, SK ARITMA PRAHA, TJ AVIA Čakovice

11.03.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2010 Ovčín UMT 1900,- Kč 1 / 6 - přihl. týmy

SK ARITMA PRAHA

18.11.2017 Dopoledne 8:30-13:00 2009 Odolená Voda TERAFLEX 1600,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

avia čakovice, FK Králův Dvůr, TJ KYJE PRAHA 14, TJ Slavia Radonice, TJ Slavia Radonice, Viktoria Vestec

25.11.2017 Dopoledne 8:30-13:00 2009 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FC Sellier & Bellot Vlašim, FK Dukla Jižní Město, FK Dukla Jižní Město, FK Radošovice mlp, SC Xaverov 2009, TJ.Liblice

25.11.2017 Odpoledne 14:00-18:30 2009 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FC Sellier & Bellot Vlašim, FC Zličín, FK BRANDÝS-BOLESLAV, SK Aritma 2009, SK Zeleneč, SOKOL DOLNÍ POČERNICE

26.11.2017 dopoledne 8:30-13:00 2009 Zbuzany UMT 1800,- Kč 12 / 12 - přihl. týmy

FC Slavia Karlovy Vary, FC Slovan Liberec, FC Zličín, FK Admira Praha, FK Baník Sokolov a.s., FK Čechie Kralupy, FK Jinočany, SK Aritma 2009, SK Olympie Dolní Břežany, Sokol Stodůlky B, Sokol Stodůlky B, Viktoria Vestec

03.12.2017 Dopoledne 8:30-13:00 2009 Odolená Voda TERAFLEX 1600,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

avia čakovice, FK Kolín, FK Meteor Praha VIII, FK Neratovice, S.S.Ostrá, TJ Slavia Radonice

03.12.2017 Odpoledne 14:00-18:30 2009 Odolená Voda TERAFLEX 1600,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FC Mělník, FK Bohemia Poděbrady, FK BRANDÝS-BOLESLAV, FK Čechie Kralupy, SK Aritma 2009, SK Ďáblice

09.12.2017 dopoledne 8:30-13:00 2009 Zbuzany UMT 1800,- Kč 12 / 12 - přihl. týmy

FC Slovan Liberec, FK Baník Sokolov a.s., FK Jinočany, FK Králův Dvůr, FK Řeporyje - Praha 5, SC Xaverov 2009, SK Zeleneč, Sokol Stodůlky B, Sokol Stodůlky B, TJ Pátek, TJ.Liblice, Viktoria Vestec

10.12.2017 Dopoledne 8:30-13:00 2009 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FC Sellier & Bellot Vlašim, FK Admira Praha, FK Dukla Jižní Město, FK Dukla Jižní Město, FK Meteor Praha VIII, Viktorka Žižkov

10.12.2017 Odpoledne 14:00-18:30 2009 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

Dobřichovice, FC Sellier & Bellot Vlašim, FK Admira Praha, FK BRANDÝS-BOLESLAV, FK Meteor Praha VIII, SK Rapid Psáry

07.01.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2009 Ovčín UMT 1900,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

avia čakovice, FC Sellier & Bellot Vlašim, FC Zličín, FK Dukla Jižní Město, FK Dukla Jižní Město, SC Xaverov 2009

07.01.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2009 Ovčín UMT 1900,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FC Sellier & Bellot Vlašim, FC Slovan Liberec, FC Zličín, SK Zeleneč, SOKOL DOLNÍ POČERNICE, Spartak Kbely

13.01.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2009 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FK Dukla Jižní Město, FK Dukla Jižní Město, FK Radošovice mlp, FK Řeporyje - Praha 5, SK Zeleneč, TJ Slavia Radonice

13.01.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2009 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FK Bohemia Poděbrady, FK Bohemia Poděbrady, FK BRANDÝS-BOLESLAV, SK Čechie Uhříněves, SK Hostivař ročník 2009, SK Slavia Jesenice

14.01.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2009 Zbuzany UMT 1800,- Kč 12 / 12 - přihl. týmy

Dobřichovice, FC Slavia Karlovy Vary, FC Slovan Liberec, FC Zličín, FK Jinočany, FK Králův Dvůr, SK Aritma 2009, SK Ďáblice, SK Hostivař ročník 2009, Sokol Stodůlky B, Sokol Stodůlky B, Viktoria Vestec

21.01.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2009 Zbuzany UMT 1800,- Kč 12 / 12 - přihl. týmy

FC Sellier & Bellot Vlašim, FC Zličín, FK Admira Praha, FK Dukla Jižní Město, FK Dukla Jižní Město, FK Řeporyje - Praha 5, Junior Chomutov, SK Olympie Dolní Břežany, SK Rapid Psáry, Sokol Stodůlky B, Sokol Stodůlky B, TJ Pátek

28.01.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2009 Odolená Voda TERAFLEX 1600,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

avia čakovice, FK Admira Praha, FK Meteor Praha VIII, FK Neratovice, S.S.Ostrá, TJ Slavia Radonice

28.01.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2009 Odolená Voda TERAFLEX 1600,- Kč 5 / 6 - přihl. týmy

FC Mělník, FK BRANDÝS-BOLESLAV, FK Čechie Kralupy, SK Hostivař ročník 2009, Spartak Kbely

04.02.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2009 Ovčín UMT 1900,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FC Sellier & Bellot Vlašim, FK Admira Praha, FK Dukla Jižní Město, FK Dukla Jižní Město, FK Radošovice mlp, SK Aritma 2009

04.02.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2009 Ovčín UMT 1900,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FC Sellier & Bellot Vlašim, FK Kolín, S.S.Ostrá, SK Aritma 2009, SK Zeleneč, SOKOL DOLNÍ POČERNICE

10.02.2018 dopoledne 8:30-13:00 2009 Zbuzany UMT 1800,- Kč 12 / 12 - přihl. týmy

FC Zličín, FK Čechie Kralupy, FK Dukla Jižní Město, FK Dukla Jižní Město, FK Jinočany, FK Králův Dvůr, FK Meteor Praha VIII, SK Olympie Dolní Břežany, SK Rapid Psáry, Sokol Stodůlky B, Sokol Stodůlky B, TJ.Liblice

18.02.2018 dopoledne 8:30-13:00 2009 Zbuzany UMT 1800,- Kč 12 / 12 - přihl. týmy

FC Sellier & Bellot Vlašim, FC Zličín, FK Admira Praha, FK Baník Sokolov a.s., FK Dukla Jižní Město, FK Dukla Jižní Město, FK Jinočany, FK Řeporyje - Praha 5, Junior Chomutov, Sokol Stodůlky B, Sokol Stodůlky B, Viktoria Vestec

25.02.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2009 Zbuzany UMT 1800,- Kč 12 / 12 - přihl. týmy

Dobřichovice, FC Sellier & Bellot Vlašim, FC Slavia Karlovy Vary, FC Slovan Liberec, FC Zličín, FK Bohemia Poděbrady, SK Ďáblice, SK Hostivař ročník 2009, Sokol Stodůlky B, Sokol Stodůlky B, TJ Pátek, Viktoria Vestec

04.03.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2009 Ovčín UMT 1900,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FC Sellier & Bellot Vlašim, FC Zličín, FK Dukla Jižní Město, FK Dukla Jižní Město, FK Radošovice mlp, TJ.Liblice

04.03.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2009 Ovčín UMT 1900,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FC Sellier & Bellot Vlašim, FC Zličín, FK Bohemia Poděbrady, SK Aritma 2009, SK Zeleneč, SOKOL DOLNÍ POČERNICE

10.03.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2009 Zbuzany UMT 1800,- Kč 12 / 12 - přihl. týmy

FC Sellier & Bellot Vlašim, FC Viktoria Plzeň U7, FC Zličín, FK Baník Sokolov a.s., FK Dukla Jižní Město, FK Dukla Jižní Město, FK Jinočany, FK Meteor Praha VIII, SK Olympie Dolní Břežany, SK Rapid Psáry, Sokol Stodůlky B, Sokol Stodůlky B

11.03.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2009 Odolená Voda TERAFLEX 1600,- Kč 4 / 6 - přihl. týmy

avia čakovice, Spartak Kbely, TJ Slavia Radonice, TJ Slavia Radonice

11.03.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2009 Odolená Voda TERAFLEX 1600,- Kč 1 / 6 - přihl. týmy

FK BRANDÝS-BOLESLAV

19.11.2017 Odpoledne 14:00-18:30 2008 Odolená Voda TERAFLEX 1600,- Kč 3 / 6 - přihl. týmy

FK METEOR PRAHA VIII, TJ Březiněves, TJ SK Satalice

25.11.2017 Odpoledne 14:00-18:30 2008 Zbuzany UMT 1800,- Kč 12 / 12 - přihl. týmy

FK Dukla Jižní Město, FK Dukla Jižní Město - červená, FK Králův Dvůr, FK Meteor Praha VIII, FK Újezd nad Lesy 2008, SK Aritma Praha, SK Rapid Psáry, Sokol Stodůlky, Spartak Kbely, TJ Březiněves, TJ SK Satalice, TJ Sokol Donlí Počernice

02.12.2017 Dopoledne 8:30-13:00 2008 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FK Dukla Jižní Město, FK Meteor Praha VIII, SK Rapid Psáry, Spartak Kbely, TJ SK Satalice, TJ Sokol Donlí Počernice

02.12.2017 Odpoledne 14:00-18:30 2008 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FK Dukla Jižní Město, FK Viktoria Žižkov, SC Xaverov 2009, SK Aritma Praha, Sokol Stodůlky, TJ Sokol Donlí Počernice

09.12.2017 Odpoledne 14:00-18:30 2008 Zbuzany UMT 1800,- Kč 12 / 12 - přihl. týmy

FK Dukla Jižní Město, FK Dukla Jižní Město - červená, FK Králův Dvůr, FK METEOR PRAHA VIII, SK Aritma Praha, SK Ďáblice, SK Ďáblice, SK Olympie Dolní Břežany, SK Rapid Psáry, Sokol Stodůlky, TJ Březiněves, TJ Sokol Donlí Počernice

10.12.2017 Dopoledne 8:30-13:00 2008 Ovčín UMT 1900,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

AFK Slavoj Podolí , FC Mělník, FK Baník Sokolov U7, FK Viktoria Žižkov, Sokol Stodůlky, TJ SK Satalice

10.12.2017 Odpoledne 14:00-18:30 2008 Ovčín UMT 1900,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FK Brandys-Boleslav, FK Brandys-Boleslav, FK Viktoria Žižkov, SC Xaverov Horní Počernice, Tempodraci , Temposauři

07.01.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2008 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FK Dukla Jižní Město, FK Viktoria Žižkov, SC Xaverov 2009, SK Aritma Praha, TJ SK Satalice, TJ Sokol Donlí Počernice

07.01.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2008 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FK Baník Sokolov U7, FK Dukla Jižní Město, FK Viktoria Žižkov, Tempodraci , Temposauři, TJ Sokol Donlí Počernice

13.01.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2008 Odolená Voda TERAFLEX 1600,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FK Brandys-Boleslav, FK Brandys-Boleslav, FK Králův Dvůr, FK Meteor Praha VIII, FK Újezd nad Lesy 2008, Spartak Kbely

13.01.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2008 Odolená Voda TERAFLEX 1600,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

Čechie Kralupy, FC Zličín, FK Čáslav, FK METEOR PRAHA VIII, TJ AERO Odolena Voda, TJ Pátek

14.01.2018 dopoledne 8:30-13:00 2008 Zbuzany UMT 1800,- Kč 12 / 12 - přihl. týmy

1. FC Karlovy Vary - mládež, FK Dukla Jižní Město, FK Dukla Jižní Město - červená, FK Viktoria Žižkov, SK Aritma Praha, SK Ďáblice, SK Ďáblice, SK Olympie Dolní Břežany, SK Rapid Psáry, Sokol Stodůlky, Spartak Kbely, TJ SK Satalice

21.01.2018 dopoledne 8:30-13:00 2008 Zbuzany UMT 1800,- Kč 10 / 12 - přihl. týmy

FK Brandys-Boleslav, FK Kolín, FK Viktoria Žižkov, SC Xaverov Horní Počernice, SC Xaverov Horní Počernice II, SK Aritma Praha, SK Petřín Plzeň 08, Sokol Stodůlky, Štěchovice, TJ Slavoj Suchdol

28.01.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2008 Ovčín UMT 1900,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FC Zličín, FK Dukla Jižní Město, FK METEOR PRAHA VIII, FK Viktoria Žižkov, SK Čechie Uhříněves, TJ SK Satalice

28.01.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2008 Ovčín UMT 1900,- Kč 5 / 6 - přihl. týmy

AFK Slavoj Podolí , FC Mělník, FK Dukla Jižní Město, FK Viktoria Žižkov, SK Benešov 2008

03.02.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2008 Zbuzany UMT 1800,- Kč 12 / 12 - přihl. týmy

1. FC Karlovy Vary - mládež, FK Dukla Jižní Město, FK Dukla Jižní Město - červená, FK Králův Dvůr, FK Viktoria Žižkov, SK Aritma Praha, SK Ďáblice, SK Ďáblice, SK Olympie Dolní Břežany, SK Rapid Psáry, Sokol Stodůlky, TJ Sokol Donlí Počernice

11.02.2018 dopoledne 8:30-13:00 2008 Zbuzany UMT 1800,- Kč 12 / 12 - přihl. týmy

FK Baník Sokolov U7, FK Brandys-Boleslav, FK Kolín, FK METEOR PRAHA VIII, FK Viktoria Žižkov, SC Xaverov 2009, SK Aritma Praha, SK Světice, Sokol Stodůlky, Spartak Kbely, TJ SK Satalice, TJ Sokol Donlí Počernice

18.02.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2008 Zbuzany UMT 1800,- Kč 12 / 12 - přihl. týmy

FC Sellier & Bellot Vlašim, FK Dukla Jižní Město, FK Dukla Jižní Město - červená, FK Meteor Praha VIII, SK Aritma Praha, SK Benešov 2008, SK Rapid Psáry, Sokol Stodůlky, Spartak Kbely, Tempodraci , Temposauři, TJ Sokol Donlí Počernice

24.02.2018 dopoledne 8:30-13:00 2008 Zbuzany UMT 1800,- Kč 12 / 12 - přihl. týmy

1. FC Karlovy Vary - mládež, AFK Slavoj Podolí , FC Zličín, FK Kolín, SC Xaverov 2009, SK Aritma Praha, SK Čechie Uhříněves, Sokol Stodůlky, Tempodraci , Temposauři, TJ Slavoj Suchdol, TJ Sokol Donlí Počernice

25.02.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2008 Ovčín UMT 1900,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FK Dukla Jižní Město, FK Viktoria Žižkov, SC Xaverov Horní Počernice, SC Xaverov Horní Počernice II, SK Hostivař ročník 2009, TJ SK Satalice

25.02.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2008 Ovčín UMT 1900,- Kč 4 / 6 - přihl. týmy

FK Dukla Jižní Město, FK Viktoria Žižkov, Tempodraci , Temposauři

04.03.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2008 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

FK Dukla Jižní Město, FK METEOR PRAHA VIII, FK Viktoria Žižkov, SC Xaverov 2009, SK Aritma Praha, TJ Sokol Donlí Počernice

04.03.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2008 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

AFK Slavoj Podolí , FK Baník Sokolov U7, FK Dukla Jižní Město, FK Viktoria Žižkov, Temposauři, TJ Sokol Donlí Počernice

10.03.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2008 Odolená Voda TERAFLEX 1600,- Kč 5 / 6 - přihl. týmy

FC Zličín, FK METEOR PRAHA VIII, SK Čechie Uhříněves, Tempodraci , Temposauři

11.03.2018 dopoledne 8:30-13:00 2008 Zbuzany UMT 1800,- Kč 12 / 12 - přihl. týmy

FC Mělník, FK Dukla Jižní Město, FK Dukla Jižní Město - červená, FK Meteor Praha VIII, SK Aritma Praha, SK Ďáblice, SK Ďáblice, SK Olympie Dolní Břežany, SK Rapid Psáry, Sokol Stodůlky, Spartak Kbely, TJ Sokol Donlí Počernice

18.11.2017 Dopoledne 8:30-13:00 2007 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 3 / 6 - přihl. týmy

ČAFC Praha, FC Slovan Liberec, FK Kolín 2007

18.11.2017 Odpoledne 14:00-18:30 2007 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 1 / 6 - přihl. týmy

ČAFC Praha

19.11.2017 Dopoledne 8:30-13:00 2007 Odolená Voda TERAFLEX 1600,- Kč 5 / 6 - přihl. týmy

FK Brandys-Boleslav, FK Meteor Praha VIII (2008), SK Kladno roč.2008, SK Kladno roč.2008, TJ Březiněves

25.11.2017 Dopoledne 8:30-13:00 2007 Zbuzany UMT 1800,- Kč 12 / 12 - přihl. týmy

FD Jinočany, Fk Admira Praha , Fk Admira Praha , SC Xaverov Horní Počernice, SC Xaverov Horní Počernice II, SK Ďáblice - modří, SK Kladno roč.2008, Sk Rapid Psary, Střeska Petr, TJ Blatná, TJ Březiněves, TJ Košutka Plzeň

26.11.2017 Dopoledne 8:30-13:00 2007 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 2 / 6 - přihl. týmy

ČAFC Praha, SK ČECHIE SMÍCHOV SPR

26.11.2017 Odpoledne 14:00-18:30 2007 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 7 / 6 - přihl. týmy

1.FC Barrandov I., 1.FC Barrandov II., 1.FC Barrandov II., AFK Slavoj Podolí Praha, ČAFC Praha, TJ SKK Hovorčovice, TJ Sokol Donlí Počernice

03.12.2017 Dopoledne 8:30-13:00 2007 Ovčín UMT 1900,- Kč 2 / 6 - přihl. týmy

ČAFC Praha, TJ SKK Hovorčovice

03.12.2017 Odpoledne 14:00-18:30 2007 Ovčín UMT 1900,- Kč 4 / 6 - přihl. týmy

1.FC Barrandov I., 1.FC Barrandov II., 1.FC Barrandov II., ČAFC Praha

09.12.2017 Dopoledne 8:30-13:00 2007 Odolená Voda TERAFLEX 1600,- Kč 1 / 6 - přihl. týmy

FK Brandys-Boleslav

10.12.2017 dopoledne 8:30-13:00 2007 Zbuzany UMT 1800,- Kč 12 / 12 - přihl. týmy

AFK Slavoj Podolí Praha, FD Jinočany, Fk Admira Praha , Fk Admira Praha , FK Lety/Futsal Dobřichovice, FK Meteor Praha VIII (2008), SK Benešov 2008, Sk Rapid Psary, TJ Blatná, TJ Březiněves, TJ Sokol Donlí Počernice, TJ Sokol Stodůlky

06.01.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2007 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 1 / 6 - přihl. týmy

ČAFC Praha

06.01.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2007 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 3 / 6 - přihl. týmy

AFK Slavoj Podolí Praha, ČAFC Praha, TJ Sokol Donlí Počernice

13.01.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2007 Zbuzany UMT 1800,- Kč 4 / 12 - přihl. týmy

FAJN Vestec, TJ Blatná, TJ SKK Hovorčovice, TJ Slavoj Suchdol

14.01.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2007 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 3 / 6 - přihl. týmy

FD Jinočany, FK Kolín 2007, FK Pšovka Mělník

14.01.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2007 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 5 / 6 - přihl. týmy

1.FC Barrandov I., 1.FC Barrandov II., 1.FC Barrandov II., AFK Slavoj Podolí Praha, TJ Sokol Donlí Počernice

20.01.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2007 Zbuzany UMT 1800,- Kč 8 / 12 - přihl. týmy

AFK Slavoj Podolí Praha, FK Slavoj Vyšehrad, SK ČECHIE SMÍCHOV SPR, Sk Rapid Psary, TJ Košutka Plzeň, TJ SKK Hovorčovice, TJ Slavoj Suchdol, TJ Sokol Donlí Počernice

21.01.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2007 Ovčín UMT 1900,- Kč 1 / 6 - přihl. týmy

SK Ďáblice - modří

21.01.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2007 Ovčín UMT 1900,- Kč 3 / 6 - přihl. týmy

1.FC Barrandov I., 1.FC Barrandov II., 1.FC Barrandov II.

27.01.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2007 Odolená Voda TERAFLEX 1600,- Kč 1 / 6 - přihl. týmy

TJ AERO Odolena Voda

27.01.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2007 Odolená Voda TERAFLEX 1600,- Kč 1 / 6 - přihl. týmy

TJ Pátek

03.02.2018 dopoledne 8:30-13:00 2007 Zbuzany UMT 1800,- Kč 6 / 12 - přihl. týmy

Bohemians Praha 1905, FC Slovan Liberec, FK Pšovka Mělník, FK Slavoj Vyšehrad, SK Ďáblice - modří, SK Petřín PLZEŇ

11.02.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2007 Zbuzany UMT 1800,- Kč 6 / 12 - přihl. týmy

AFK Slavoj Podolí Praha, FK Brandys-Boleslav, SK Petřín PLZEŇ, TJ Blatná, TJ Košutka Plzeň, TJ Sokol Donlí Počernice

17.02.2018 dopoledne 8:30-13:00 2007 Zbuzany UMT 1800,- Kč 3 / 12 - přihl. týmy

FD Jinočany, FK Meteor Praha VIII (2008), TJ Sokol Stodůlky

18.02.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2007 Ovčín UMT 1900,- Kč 2 / 6 - přihl. týmy

ČAFC Praha, FAJN Vestec

18.02.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2007 Ovčín UMT 1900,- Kč 4 / 6 - přihl. týmy

1.FC Barrandov I., 1.FC Barrandov II., 1.FC Barrandov II., ČAFC Praha

24.02.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2007 Zbuzany UMT 1800,- Kč 4 / 12 - přihl. týmy

1.FC Barrandov I., 1.FC Barrandov II., 1.FC Barrandov II., TJ Slavoj Suchdol

25.02.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2007 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 3 / 6 - přihl. týmy

ČAFC Praha, SK Ďáblice - modří, TJ SKK Hovorčovice

25.02.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2007 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 3 / 6 - přihl. týmy

AFK Slavoj Podolí Praha, ČAFC Praha, TJ Sokol Donlí Počernice

03.03.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2007 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 4 / 6 - přihl. týmy

ČAFC Praha, FD Jinočany, SK Ďáblice - modří, TJ SKK Hovorčovice

03.03.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2007 Hamr Braník UMT 1800,- Kč 6 / 6 - přihl. týmy

1.FC Barrandov I., 1.FC Barrandov II., 1.FC Barrandov II., AFK Slavoj Podolí Praha, ČAFC Praha, TJ Sokol Donlí Počernice

10.03.2018 Dopoledne 8:30-13:00 2007 Odolená Voda TERAFLEX 1600,- Kč 4 / 6 - přihl. týmy

FK Brandys-Boleslav, FK Meteor Praha VIII (2008), TJ AERO Odolena Voda, TJ Pátek

11.03.2018 Odpoledne 14:00-18:30 2007 Zbuzany UMT 1800,- Kč 6 / 12 - přihl. týmy

1.FC Barrandov I., 1.FC Barrandov II., 1.FC Barrandov II., FAJN Vestec, TJ Košutka Plzeň, TJ Sokol Donlí Počernice